| Diiana232997 a întrebat:

am o intrebare legata de aparatele foto, saptamana viitoare este ziua surorii mele si vreau sa-i fac ca si cadou sa pun intr-o rama poze cu toate persoanele dragi(familia si cativa prieteni) si pentru ca nu am poze cu toti vroiam sa le fac cu aparatul foto(samsung l110) doar ca aparatul e al ei, si nu vreau sa afle. M-am gandit ca o sa-i cer aparatul pentru a-mi face poze doar ca eu de fapt o sa le fac poze acelor persoane, dupa ce le fac le descarc pe pc le sterg de pe aparat si le pun intr-un folder unde nu o sa le gaseasca.Intrebarea mea este ca poate sa mai afle cumva de poze, adica daca le-am sters de pe aparat le mai poate vedea?(in afara de a le vedea pe pc)Sper ca ati inteles ce am vrut sa zicbig grin.

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Da, dar numai daca stie cum. Inclusiv de pe un card formatat se pot recupera date si fotografii, dar iti trebuie unele programe si ceva cunostinte de informatica. Asta numai daca banuieste ceva si doreste sa,, zgirme" in aparat, lucru de care ma indoiesc.

7 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Nu, daca le-ai sters nu le mai poate vedea.

| ionutz49 a răspuns:

Descarca Recuva, si fa ce iti zice vigome.Ca se pot recupera fisiere, eu am recuperat.

| Kate21 a răspuns:

Daca le-ai sters nu cred ca mai are cum sa nu le vada decat in PC

| vigome a răspuns:

Daca vrea si stie cum da.

| vigome a răspuns:

Daca vrei sa probezi ca am dreptate iti ofer o pista, Descarca de pe net programul,, RECUVA" si fa proba cu un card formatat, sa vezi ca poti vedea anumite date de pe el desi este formatat, inclusiv de pe orice suport de stocare precum hdd sau memory stickuri. Si asta e unul din programele slabute... O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns final nu.

| BurningFire a răspuns:

Nu cred ca mai are cum sa afle de poze dupa ce le-ai sters.Ai grija cum ii ceri aparatul, sa nu devina suspicioasa.Mult noroc!