| poomplemusik a întrebat:

Sal, joc pentru prima data wow am patchul 3.3.5 l-am luat de pe rowow.com si am bagat realmlistul, cand intru in joc am patchul 3.3.5, mi-am facut cont pe server (de pe site) cand m-am logat imi da update pana la 100% si imi scrie Patch Required si imi da sa apas restart si sa pun patchul 4.0.0 ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CeViata a răspuns:

Pai nu mere sa te joci daca il ei de pe net.Eu am dat pe joc 150 lei si mere bine happy

| Daniela45 a răspuns:

Bai frate si eu am aceeasi problema da pur si simplu nu am chef sa dau bani pe joc... nu cred ca nu se poate rezolva... dar explica-mi si mie te rog cum ai facut contul.