| mate333 a întrebat:

Sal TPU, azi am incercat sa fac upload pe youtube la un video facut de mine si pe la 110min sau mai bine zis 40-50% se blocheaza pagina si nu stiu daca mai continua descarcarea, ce pot sa fac sa aflu ca videoul postat inca merge? Adica inca descarca.

Răspuns Câştigător
| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Pai de ex daca tu ai vrut sa il bagi e youtube in opera...incerca cu mozila

| mate333 explică (pentru Ciobanu_Andrei_1998):

Nu am opera, am google chrome si am incercat si cu fereastra aia icognito si tot nu a mers...

2 răspunsuri:
| mate333 explică:

Trebuia sa dau un reinstal la google chrome