| marius1995rr a întrebat:

Sall! am 4 porumbei de vreo 4 saptamani si un jucator de 2 zile. o porumbita mi-a facut un ou. cu un porumbel.deci erau pereche.mai am 3 care nu stiu care-i fata sau baiat. dar unul din ei (jucatorul) sta pe cuibar cu capul in jos si huruie. oare vrea sa faca oua? Dau funda big grin

1 răspuns:
| Nero a răspuns:

Daca huruie intrerupt de multe ori acel jucator este mascul caruia ii trebuie femela.
Despre perechea care are un ou trebuie sa astepti cateva zile si il va depune si pe aldoilea. Dupa depunerea celui de-al doi-lea ou, peste 18 zile vor iesi puisori.
Vant in pene!