| ramy31 a întrebat:

Sall...am nevoie rapid de ajutor mi-am reinstalat windowsul dar nu am pus driverile de la placa de sunet.am cautat pe seria placii de sunet pe google da nu mi-a dat nici un driver plss.de unde pot lua draivarul?

Răspuns Câştigător
| Individul_7822 a răspuns:

Depinde de placa... Ce placa e? Ce model? Majoritatea softurilor le gasesti pe site'ul oficial al firmei care a scos pe piata produsul respectiv

2 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Cauta un driver audio universal. poate asa reusesti! o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa il ai pe CD.