| ɴʏɢʜᴛᴍᴀʀᴇ a întrebat:

Mi-am reinstalat si eu de curand windows Xp dupa o perioada foarte lunga de windows7. Si nu gasesc driverul de sunet pe google, am cautat si am tot cautat cred ca vreo 2 zile si niciun rezultat.
Codul (seria) de pe placa de sunet este: ITE: IT8718F-S, ceva un link de download, am nevoie de sunet ca de aer.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Instaleaza-ti acest soft, este free si bun, iti va cauta el driverul de care ai nevoie si il va instala:
http://www.driverupdate.net/

Alege versiunea din partea stanga, cea cu butonul de download portocaliu, cealalta cu butonul verde e cu plata.Bafta,sa-mi spui daca te descurci.

| ɴʏɢʜᴛᴍᴀʀᴇ explică (pentru iubitic):

A mers, cred ca fara ajutorul tau nici acum nu ma descurcam.
Ai funda din partea mea si bafta la cat mai multe!

1 răspuns: