| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,as vrea sa imi iau un robot cu senile,intrebarea mea este urmatoarea,dupa ce il iau,as vrea sa ii atasez un microfon si un difuzor astfel: cand robotu e in misiunea de spionaj difuzorul sa in registreze iar cand vine inapoi la mine sa aud in difuzor ce a inregistrat,am nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti de ce as avea nevie, pentru ca nu mai tin minte ce mi-a zis profu de electronica. funda

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poţi folosi şi un simplu MP3 sau un mobil pe funcţia de reportofon.
Dacă vrei date în timp real - foloseşti un microfon wireless.

| adrianbestboy98 explică (pentru Arthur):

Ba frate te bagi si tu repede, daca nu stii despre ce e vorba aici mai bine taci

| Arthur a răspuns:

Frate, după ce eşti dus cu pluta mai faci şi valuri. Unde ai auzit deşteptule de " înregistrări cu difuzorul "?
Ce visezi tu acolo frateeee! Pune mâna pe carteeee!

| adrianbestboy98 explică (pentru Arthur):

In 1 rand vezi-ti tu de treaba si poate tu esti dus cu pluta, ce sa fac daca nu citesti cu atentie, in al 2lea rand mi-a spus ca am nevoie de un potentiometru, si un shield(daca stii ce e ala) asa ca dupa ce nu stii electronica te mai bagi in seama