| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce se intampla daca combini redbull cu coca colo? unu mi-a spus ca nu dromi 4 nopti, e adevarat?

22 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Redbull este mai energizant decat coca cola, amestecandu-le nu faci decat sa diluezi redbull-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ba da, daca incerci o supradoza de heroina chiar strica.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nimic,vei simti efectul unui redbull putin diluat.
Asta daca nu consumi in cantitati mari, adica 1l redbull si 1l cola.

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sa fiu sincer ai sanse de 10% sa faci infarct daca bei cola cu redbull, era un baiat care a baut 2 Monster Energy si dupa 2 zile a murit de la atata energie, iti recomand sa lasi prietenii in pace si daca esti destept sa iei o Fanta sau Apa, e cel mai bine, mai ales pe caldurile asteawinking

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu cred ca am mai auzit asa stupizenie inca.Adica voi,baietii cool, puternice fiinte iesiti din tiparul omenesc pana si la categoria lichide? Ma copil, nu stiu cum sa-ti spun ca sa ma intelegi, dar degeaba te umfli in pene cu toxinele pe care le bagi in tine, ca pe noi ne doare-n varf.Esti un princhindel care a prins gustul de,,baiat cool,,, puti a dobitocie.Te sfatuiesc cu caldura sa fii chiar si mai cool, daca se poate, sa-ti cumperi un revolver si sa-ti tragi fix intre dinti. Speram ca riscul de a face infarct creste in cazul tau cu vreo cateva zeci de procente, deci da-i drumul si fii smecher. Oricum irosesti oxigenul.

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns (pentru adrianboss2011):

Aoleu,daca la 19 ani esti la nivelul asta, nu stiu ce sa-ti mai zic.

| adrew a răspuns:

Eu energizante nu beau fiindca nu simt nici un efect de la ele

| CeaCuMasca a răspuns:

Nimic,nu se intampla nimic rau! Poti incerca combinatia de 3 sticle de 2L jumate de Cola+6 doze de Redbull.Crede-ma,o sa fii in extaz.

Răspuns utilizator avertizat
| InViataReala a răspuns:

Pe caldura asta, nu e bine. Iti poti face rau.Te sfatuiesc sa nu faci asta.

| Tyrr a răspuns:

Daca esti obosit timp de 4=5 ore nu o sa mai ai nimic dar dupa pe mine m-a apucat tremuratul...iar de dormit nu e adevarat (acum difera de la persoana la persoana cum reactioneaza organizmul)

Răspuns utilizator avertizat
| Tyrr a răspuns (pentru adrianboss2011):

1 cutiuta red si un cola mic! (nu amestecate) la distanta mik de timp!

Răspuns utilizator avertizat
| Tyrr a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai sa zic 5 minute cat am facut de la un concert pana la un club

| denyss99 a răspuns:

Nu se intampla nimic doar e posibil sa ti se faca greata.

| Tyrr a răspuns (pentru denyss99):

Depinde de organizm!