| Coss777 a întrebat:

Sall Telefon mobil Samsung Wave Y S5380, Silver are WiFi? si caracterizare al telefonului dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| CosminaElena23 a răspuns:

Da are Wi-fi ...este un telefon pe baza de OS de la Samsung.Mai usor ar fi sa cauti pe internet o descriere completa a telefonului sau sa mergi la un operator de telefonie mobila si sa il intrebi in detaliu poate o sa iti prezinte si telefonul.

1 răspuns:
| TheAllexey a răspuns:

Ai aici o descriere completa : http://www.emag.ro/......EDB2TBBBM/