| cristian041997 a întrebat:

Am auzit ca in Austria un Samsung Galaxy s4 costa 300 de euro, fara abonament. Vreau sa stiu daca ii adevarat.

5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

In Italia, tiganii fura telefoanele scumpe, si apoi le vind altor oameni la pretturi foarte mici (iPhone 4S = 120 euro)

La mina a doua, poate sa coaste 300 de euro. Insa ca sa iti ofere operatorul acest telefon pentru asa o suma mica > este imposibil

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Salut! N-am auzit, dar este posibil.

| Flo41 a răspuns:

Nu e adevarat.Eu l-am luat la abonament la 100 de €uro dar fara costa 750-850 de euro.Mai ieftin de 700 de euro nu-l iei!

| Flo41 a răspuns (pentru Flo41):

Si stau in Austria