| andreirobert15 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.
am windows 8.1 si cand pun parola imi zice ca nu e corecta si sunt 100% sigur ca e aia.
Ce are?
Funda

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca e legat cu contul de Hotmail sau Outlook.com si ai schimbat parola contului sau ti-a fost spart contul si normal ca nu mai porneste.

Daca nu e legat de acel cont, foloseste Hiren Boot CD sau http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/

| Alesandraas a răspuns:

Ai verificat să nu ai tasele CapsLock, NumScr activate? Şi eu păţesc la fel când deschid pc-ul, dacă am tasta "NumScr" activată. laughing