| dragonballz a întrebat:

Buna TPU am o problema mare adica de vreo 5-6 zile mi-am schimbat parola la FB nimic in neregula ieri am avut o problema cu windows-ul si l-am bagat din nou si azi cand sa ma conectez nu pot pentru ca zice ca parola nu este corecta dar este tocmai am schimbat-o si nu cred ca a schimbat-o altcineva pentru ca abi o schimbasem ce pot sa ai fac din ce cauza e?

4 răspunsuri:
| Laugh25 a răspuns:

Pai eu zic sa ti-o schimbi din noutongue
Ca oricum nu iti trebuie cea vechetongue

| deny2002 a răspuns:

Deci vrei sa zici ca ti-ai schimbat parola de la fb si acum nu mai poti intra in fb sau ca ti-ai schimbat parola de la calculator si nu mai poti intra? Sau terog explicami mai bine in plus acum imi fac si temele si nu prea gandesc bine.

| dragonballz explică (pentru deny2002):

Mi-am schimbat parola de la fb si acum nu mai pot intra

| deny2002 a răspuns:

Cred ca tia furat cv contul de fb sau nu mai sti parola de la fb pe care ai pus-o incearco si pe cea veche daca nu merge niciuna din variante atunci trebuie sa-ti faci al cont de fb.mult succes