| Andy_8896 a întrebat:

Am o problema cu placa video! Vreau sa activeez placa video da am pierdut cdu! Cum pot so activez fara cd o instalare ceva dupa net? Am placa video NVIDIA GeForce 9400 GT! Ma poate ajuta cineva plizz?

Răspuns Câştigător
| alecs89 a răspuns:

Eu unu nu am auzit de activare a placii video. Poate ai nevoie de driver care il poti downloada de aici http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us iti selectezi placa video sistemul de operare si ii dai search. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: