| alabalaportocalala a întrebat:

am o problema cu un aparat foto Kodak EasyShare c613. Problema este ca de cateva zile nu-mi mai merge blitul deloc ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Du-te la firma de unde l-ai luat. Poate mai are garantie. Cerele lor explicatii.

| alabalaportocalala explică (pentru Brittanie):

Aparatul a fost luat de la un magazin Kodak din Spania!

| Brittanie a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Aaa...atunci nu stiu ce poti sa faci.Scuze...dar raspunsul era demn de o fundahappy

| alabalaportocalala explică (pentru Brittanie):

Gata s-a rezolvat mersilaughing)))

4 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Poate ti-a cazut sau l-ai lovit de ceva. poate sa fie din soft sau sa fie terminat.Au un anumit numar de aprinderi.