| Radu2525 a întrebat:

Am un laptop TOSHIBA cumparat acum vreo 3 ani si cand intru intru intr-un joc pe pc ( ex: fifa 14, 13, gta, fifa 07 ), ma joc vreo 20 si ceva de minute dupa care se stinge si trebuie sa scot bateria si s-o bag la loc. SE STINGE, DIRECT si ma enerveaza, e clar ca trebuie sa il duc la reparat, dar aveti vreo idee ce ar cam avea. Funda la un raspuns cat mai bun! VAROG

2 răspunsuri:
| adi234121 a răspuns:

Are un virus

| Radu2525 explică (pentru adi234121):

Nu, ca mi-am schimbat windowsul si tot la fel! alta idee nai