| anonim_4396 a întrebat:

as avea si eu o intrebare si daca cineva sti sa imi raspunda as fi foarte recunoscator.Mi-am cumparat niste ghete de barbati model din acela de parca sunt folosite/purtate si erau culoarea un negru mai deschis cu niste maro pe la cute.Si pe cineva de la mine din fam. s-a apucat sa mi le faca cu crema si s-au stricat la culoare stiti cum as putea sa le readuc la starea initiala? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| danishor a răspuns:

Incearca sa le speli cu alcool sanitar sa le freci cu o carpa.