| D3xteR a întrebat:

as vrea sa stiu si eu numele unui film.
deci in acesti film era vorba despre unu care i sa injectat ceva in sange. si daca nu faceam sport alergare orice putea sa ii se opreasca inima.
ii trebuia nujh ce de la spital. si isi luase chestii de nas ca sa nu moara.
fugise din spital el.
cum se num filmu?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Crank

2 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

CRANK-Razbunare si adrenalina.Un asasin (Jason Statham) este informat că o otravă i-a fost injectată în corp şi îl va ucide atunci când bătăile inimii vor ajunge la un anumit nivel.
Acum el trebuie să-i găsească pe cei care sunt răspunzători de acest lucru şi să-i omoare înainte ca otrava să-l omoare pe el...

Chev Chelios este un criminal profesionist, care lucreaza pentru un sindicat imens de pe Coasta de Vest. Intr-o ultima misiune pe care o indeplineste inainte de a se face baiat cuminte si a trai o viata linistita alaturi de iubita lui, Eve, Chev lasa tinta sa-i scape. A doua zi il trezeste un telefon bizar, prin care este anuntat ca i-a fost injectata in timpul somnului o otrava care il va ucide intr-o ora. Singura conditie care poate prelungi acest fatidic termen este ca Chev sa-si mentina organismul intr-o alerta permanenta, intrucat adrenalina impiedica otrava sa ajunga la inima. Este o lupta contracronometru, in care barbatul trebuie sa-i inlature pe toti cei care ii stau impotriva, in incercarea de a descoperi cine l-a condamnat la aceasta moarte lenta, de a-si salva iubita de pericolul in care se gaseste si, nu in ultimul rand, de a gasi antidotul pentru otrava care ii fuge prin vene.

ACESTA este filmul! Funda?!

| SabynutZa_Sabyna_1988 a răspuns:

Isi pusese inima artificiala?