| raizoguard a întrebat:

Stiti vreun addons ca cel de pe Zm.BestArena.Ro? Care sa aiba 6 zombi printre care predator avansat(invizibil cu CTRL) , predator jump , alien (se catara pe pereti) etc... Va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns:

Pacat ca s-a inchis eu am jucat cu numele JusT 4 Fun sau Cr3aT! v3 am cautat si eu sv asemanatoare dar nimic. Uite id meu street_virus18

6 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

Salut creative laughing Sunt FuCkYouRtImE daca ma mai tii minte laughing

| KATALYNNKOWX a răspuns:

Si eu am jucat am jucat cu numele KATALYNNK

| crysucs a răspuns:

Sa redeschis serverul zm.bestarena.ro

| raizoguard explică (pentru crysucs):

Multumesc crisu. sper ca esti cel real laughing
eu sunt sNk.

| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns:

Pacat ca s-a inchis am jucat si eu cu numele JusT 4 Fun sau Cr3aT! v3 am cautat si eu sv asemanatoare dar nimic
Y! M: street_virus18

| KennTHD a răspuns:

Daca vrei iti pot face eu unul la fel add zazapto@yahoo.com daca esti interesat