| DenimM a întrebat:

Sunt din Buzau si de curand mi-am cumparat o tableta SERIOUX s805 TAB, iar la cateva saptamani a cazut de pe un scaunel si s-a spart geamul din fata ecranului (deci nu s-a spart ecranu). Nu ii mai merge touch-ul dar pot umbla cu mouse-ul pe ea.
Stiti cumva un loc unde se repara tablete din astea prin Buzau? am mai fost la cineva si spunea ca repara doar tablete Apple sad
FUNDA!

1 răspuns:
| AlexMcX a răspuns:

Sa iti zic SERIOUX s805 Tab e o tableta proasta (Fara suparare ) Am avut si eu... a cazut dupa birou nu mergea touch-ul. straight face Acum am galaxy tab 2 e ff buna, am scapato de multe ori