| DenimM a întrebat:

Sunt din Buzau si de curand mi-am cumparat o tableta SERIOUX s805 TAB, iar la cateva saptamani a cazut de pe un scaunel si s-a spart geamul din fata ecranului (deci nu s-a spart ecranu). Nu ii mai merge touch-ul dar pot umbla cu mouse-ul pe ea.

Stiti cumva un loc unde se repara tablete din astea prin Buzau? am mai fost la cineva si spunea ca repara doar tablete Apple

FUNDA!

2 răspunsuri:
| KyLerMzQ a răspuns:

Si eu sunt din Buzau.laughing

| 2handsUp a răspuns:

Geamul din fata ecranului este de fapt touch-ul care se afla in fata display-ului si trebuie sa il schimbi.