| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, sunt licean, clasa a 9-a si sunt navetist ( merg cu autobuzul ) ce acte sunt necesare pentru a intocmi dosarul pentru a putea primi bursa de transport?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de "bursa de transport" ci de decontarea transportului daca nu ai domiciliul in aceeasi localitate cu liceul. Prezinti la liceu actul de identitate si abonamentul si iti va fi decontat.

| Voro a răspuns:

Daca mergi doar cu autobuzul nu te numesti nici pe departe navestist deci nu vei primii nici-o bursa.