| Sebyzuq a întrebat:

..va rog ma poate ajuta cineva cu un nume de program sau cu un indiciu despre cum se face o amintire (chestia aia in care alegi niste poze, o melodie si poti sal salvezi ca video)...va rogwinking. multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CrisTinuka a răspuns:

Pai eu folosesc picasa pentru asta dar mai poti folosi Windows Movie Maker daca ai Windows Xp. Apesi start>Programs si e acolo. fundita?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Programul se numeste Windows Movie Maker si vine odata cu windows-ul. Acesta poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy