| Rey17 a întrebat:

.. vreau sa imi iau un nokia sa sa vb ca pentru alt ceva nu imi trebuie ce imi recomandati -- dar sa tina bateria ceva zile macar 5... Dau Funda la aal mai bunbig grin

3 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Rey17.Am căutat ceva pentru tine să aibă tot ce are nevoie un adolescent, toate opţiunile pentru a-ţi face treaba, cunosc standardele punându-mă în locul tău.Mai uite-te şi la ce zic posesorii acestor telefoane la review-uri.Menţionez că ţi le-am generat în ordine crescătoare de preţuri iar aici vei beneficia şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/nQFwP.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună şi spor la tehnologiat.

| shnako a răspuns:

Nokia 8210 sau 8310 sau 6210i. Sunt vechi, dar se dau bani multi pe ele tocmai pentru calitate. Le gasesti la 2 - 3 milioane la oameni. Daca vrei nou, i-ati un 1208.

| Rey17 explică:

Imi place 1208 dar dupa un timp se face tastatura urata. si is cam pretentios. Mie imi trebuie pentru a vb si sa dau smsbig grin