| ALexnik a întrebat:

ziceti-mi si mei in naruto shippuden dc n usa terminat razboiu a dat din nou alte episoade stie cineva

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Se cheama filler. Ceea ce e acum e o poveste de umplutura. Anime-ul e adaptat dupa manga, insa manga apare mai greu asa ca anime-ul poate ajunge mai departe fata de manga, dar povestea pe care ar avea-o nu a fost scrisa inca, asa ca se amana povestea principala introducand fillere, ocupand timp si prelungind seria, dand timp ca manga sa poata avansa mai mult ca sa fie material de adaptat in anime.
Asta se intampla deseori la anime si in special la anime lungi.
Dar cum de nu stii de chestia asta daca ai ajuns la episoadele de acum? Fillere sunt mai peste tot prin serie.