| deliri1 a întrebat:

Sall, zilele urmatoare voi da examenele de admitere la liceu si am foarte multe emotii, ma gandesc incontinu daca nu o sa iau nota buna, daca o sa ma incurc etc... Ajutor vreau niste sfaturi plz

Răspuns Câştigător
| Octavian007 a răspuns:

Ala care a scris inaintea mea e prost
nu trebuie sa ai emoti sa stii ca o sa fie usor ai incredere in propriile tale forte sti ca ai invatat(sper sa fi invatat)si incearca sa faci cat mai multe
si eu dau examenulwinking lasa id daca vrei sa vb

3 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Eu sper sa te incurci sa sa intri la lec mai prost liceu bafta si succes sa nu iei

| deliri1 explică:

Uite id meu diego_dinamo96

| BlackAngel_5559 a răspuns:

Trtebuie sa dai tot ce e mai bun. Daca te stresezi nu castigi nimic. Probabil ar trebui sa iei o mica pauza. Pune-ti un film sau fa ceva ce te linisteste. Incearca sa uiti pentru cateva momente de examen, iar atunci cand te simti pregatit/a pune mana pe carti. Numai asa o sa ajungi la liceul pe care il vrei. Baftawinking