| anonim_4396 a întrebat:

Salu, daca la o masina am un volan fara padele, si as vrea sa schimb volanul cu unul cu padele, se poate face aceasta conversie?
(bmw 420d 2014+)

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"în 31 Iulie | CraciunAlex0620 a întrebat:
Salut TPU, nu stiti cum as putea face ceva banisori avand varsta de doar 14 ani?
Mersi!"

Nu esti un pic cam tanar sa ai un BMW?

| CraciunAlex0620 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu am zis ca am BMW
Masinile fiind o pasiune de a mea eram curios sa vad daca se poate aceasta,, modificare"
E drept da, sunt micuț, dar acum ce sa zic, scuze

| johnnny123 a răspuns (pentru CraciunAlex0620):

"daca la o masina am un volan fara padele"
"bmw 420d 2014+"

Nu ai zis ca ai BMW, doar ai incercat sa sugerezi "subtil" ca ai avea.

| CraciunAlex0620 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu intenionam asța, pur si simplu asa am gandit...

| CraciunAlex0620 a răspuns (pentru johnnny123):

In fine, nu are rost sa continuam, daca stii raspunsul ok, daca nu, lasa

| romeo78 a răspuns:

Nu, este imposibil.
Doar din fabrică sau la atelierul de marcă.