| pantera a întrebat:

Am 2 xbox 360 phat unul îmi citeşte doar dvd filme (jocuri nu) al doilea are probleme cu imaginea şi nu merge când vreau eu.aş vrea să iau lectorul de la a doua consola să îl pun pe prima consola..am facut-o dar când introduc jocul îmi spune (to play this disc, put it in an xbox 360 console).ce am de făcut că să poată să recunoască consola lectorul celuilalt? Vă rog să mă ajute cineva

1 răspuns:
| xXMTGSRRXx a răspuns:

Trebuie sa fie xboxul de acelasi fel de exemplu:250G HDD
placa: MDD advange Etc.
daca nu du-te la un expert in reparatii si spune-i daca are piese de schimb pentru xbox360.