| pantera a întrebat:

Am 2 xbox 360 phat unul îmi citeşte doar dvd filme (jocuri nu) al doilea are probleme cu imaginea şi nu merge când vreau eu.aş vrea să iau lectorul de la a doua consola să îl pun pe prima consola..am facut-o dar când introduc jocul îmi spune (to play this disc, put it in an xbox 360 console).ce am de făcut că să poată să recunoască consola lectorul celuilalt? Vă rog să mă ajute cineva merci

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa comanzi un lector nou pentru ca amandoua sant stricate, daca il lasi la un magazin de informatica iti ia si mana de lucru in plus pentru aceeasi prostie tu poti sa pui un lector nou in consola.

| pantera explică (pentru mgtow):

Lectorul merge e foarte bun.dar după câte stiu trebuie să îi faci ceva că să poată să recunoască consola.dar nu stiu ce să îi fac

| mgtow a răspuns (pentru pantera):

Nu ai ce sa faci e defect.