| RamonCora a întrebat:

Am comandat acum o lună de pe aliexpress mai multe chestii și încă nu mi-au ajuns cred că am greșit adresa doar ca e pus să ajungă în românia baia mare Maramureș. Să mă duc la fiecare poșta să întreb oare mi-l da fără aviz?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Ai verificat pe site la datele de contact lasate de tine si intr-adevar ai scris adresa gresit?
Oricum, din China ajung foarte greu comenzile. Eu am avut colete care au ajuns si dupa 3 luni... Doar ca dupa ce a trecut perioada de timp garantata de site, am solicitat returnarea contravalorii produselor pe motiv de intarziere. Si am avut si colete care nu au mai ajuns deloc. La fel, am solicitat returnarea banilor.

Apropo. Aceste colete vin la posta vamala,

| RamonCora explică (pentru PeFuga):

Merci astazi au ajuns

| PeFuga a răspuns (pentru RamonCora):

Deci adresa era corecta happy
Daca produsul primit nu corespunde descrierii, sau daca are defecte, poti cere returnarea banilor integral sau partial.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceeee?
Ti-ai uitat adresa?

| RamonCora explică (pentru Bula):

Nu am greșit când am dat comanda