| AlexandruDan1996 a întrebat:

Am cred ca vreo ora de cand caut forum-uri unde sa se discute despre Programe. Sa gasesc cate un topic pentru fiecare program. De preferat forum-urii din SUA Canada UK ma-ti putea ajuta?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce fel de "programe"?

Limbaje de programare, programe de televiziune, programe de sala, programe de crosetat?

Daca ai cautat la fel cum ai formulat intrebarea, nu e de mirare ca nu ai gasit nimic (sau mai degraba ca ai gasit 24 milioane de rezultate).

| AlexandruDan1996 explică:

Software gen FileVerse Download Manager, 7Zip File Compressor, PDF Creator, VLC Video Player V1, VLC Video Converter, FLV MPlayer ...etc.