| BlackManJe a întrebat:

Am instalat gta san andreas in pc si mi-am descarcat si samp, dar cand dau sa ma conectez pe vreun server, mi se vede ecranul alb, si imi intra in gta nu pe serverul de samp. L-am dezinstalat si l-am instalat inapoi de 2 ori si tot la fel face. Care sa fie cauza? dau funda si va rog cat mai repede

2 răspunsuri:
| NoLimitMC a răspuns:

Daca nu ai rezolvat da-mi add la messenger : "nolimit_mc" ca stiu care e problema (abia am rezolvat-o la cineva ).

| kZk a răspuns:

De undde ti-ai luat gta-ul? Ti-ai luat direct instalat?