| Meganos a întrebat:

Salut am instalat pe pc kaspersky 2011, am sters toate cheile din registru cu revo unisttaler pentru ca am vrut sa-l dezinstalez ca era perioada de proba am incercat cu programelul de dezinstalare de la kaspersky, si cu alte programe dar nu mi-l mai gaseste deloc nu reusesc sa dezinstalez, aveti vreo solutie? un program bun ceva.

1 răspuns:
| dinuvld a răspuns:

Daca nu a mers cu programele pe care le-ai folosit nu cred ca va merge cu altele