| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, Am intrat pe Site-ul www.mereumaimult.ro si am introdus niste coduri de sub capacele de la tigarile pe care le fumez "PallMall" si unul dintre coduri a fost castigator, am câștigat o bricheta, dar zice ca pot ridica premiul din centrele de premiere. Stie cineva care sunt acelea?

9 răspunsuri:
| Bld_Vasile_2001 a răspuns:

Salut,daca ai castigat bricheta te poti tuce la centrele de premiere de unde esti tu cu ar fi OMV/MOL/ROMPETROL/INMEDIO din orasul tau

| Raluca_Ivanescu_1984 a răspuns:

Cum aflu daca am castigat

| Gabi_Gabi_2000_1Qqe a răspuns:

9LN80TH87M

| Parse_Nicolae_Marius_1978 a răspuns:

8Y88VH44VK

| Janca_Geta_Geta_1958 a răspuns:

De ce nu ma lasa sa ma loghez la www.mereumaimult.ro.

| Nicu_Marian_1960 a răspuns (pentru Janca_Geta_Geta_1958):

Ca-s nesimțiți si totul e o rânjeala ieftina, precum se si numește: fumați mereu mai mult!

| Olteanu_Tanta_1968 a răspuns:

Nu stiu cum sa bag codurile.