| Dantewashere a întrebat:

Salut am o cartela frog de 3 euro si as dori sa activez o extraoptiune, doar sa aiba cel putin 100 de minute in cosmote si frog.Un numar unde sa sun ca la 1234 e doar 1 extraoptiune de 5 euro.Multumesc!

3 răspunsuri:
| essther19 a răspuns:

Nu exista extroptiune la Frog cu 3€.
Mai incarc-o cu 3 euro si atunci abia iti poti activa oferta cu 6€... Poti să-ţi activezi extraopţiunea Frog Enjoy:

cu un apel gratuit la *100# sau 1234
sau
printr-un SMS, fără text la numărul gratuit 6222 ("OAC2").
Frog Enjoy consta in Comunicare nelimitată (apeluri si SMS-uri) în grupul frog
3000 minute către alte numere COSMOTE şi către reţeaua fixă Romtelecom
3000 SMS-uri către alte numere COSMOTE
75 minute naţionale şi internaţionale
75 SMS-uri naţionale
Navigare nelimitata pe Internet de pe telefonul tău mobil, prin serviciul web’n’walk
totul pentru doar 6 euro credit lunar.

| Madancl a răspuns:

Si eu am frog, si am activat o extraoptiune cu 3e. Apeleaza 1234, apoi apasa 1, apoi mai astepti putin si apesi 5, apoi din nou 1 si apoi 1 ( ca sa activezi). Poti sta sa asculti fiecare informatie... dar iti spun eu ce vei primi: 300 min+sms(frog si cosmote), net nelimitat, 30 min+sms(alte retele) si 0, 9euro-centi/minut pentru apeluri in alte tari. Sper ca ti-am fost de folos
.

| LucaAdrian a răspuns:

De fapt el se referara la extraoptiunea frog de loialitate si primeste 1000min/sms in frog 500 min/sms in cosmote 30 min/sms nationale si net nelimitat prin web'n'walk cu 3 euro pe luna.dar e o problema la cartela noua nu se poate...pt ca, dupa cum am zis este de loialitate si este necesar cel putin 3-4 luni sa iti activezi extraoptiunea Frog Enjoy.pana atunci reincarci 5 euro si ai 3000 in cosmote, 75 nat, nelim in frog si net nelim.smug