| NuStiuNimic a întrebat:

Salut

Am o intrebare :

Deci am un Laptop Dell Inspiration m5040 si nu imi merge internetu pe el imi scrie "networking hardware is not decteted", am sunat la Romtelecom si a spus sa caut pe net un Network Harrdware si sa il instalez problema e ca eu il am deja instalat si tot nu merge. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| crapx a răspuns:

Am avut problema asemanatoare si nu am rezolvat-o pentru ca ca era stricat wireless deci cred ca ai aceeasi problema eu zic sa il duci la un tehnician sa il vada sa iti spuna ce e de facut daca e stricat wirelessu o sa trebuiasca sa cumperi un stick wireless. nu e foarte scump dar totusi bani risipiti! iti urez succes!