| crendan a întrebat:

Am o intrebare eu ma joc metin 2 united si de o saptamana serverul este inchis.Si as dori sa aflu de ce.
Astept raspuns.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai daca e inchis normal ca e inchis pentru reparatii sau se umbla la server happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca baga ceva nou in svr sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai face un server pe client! Se baga arme si armuri noi.

| Mar1juan4 a răspuns:

Sal in data de 18.3. 2011 metin2 s-a inchis si forumul si tot este in reparati sau este inchis definitiv?

| d3xt3r a răspuns:

Gm este cam prost si le inchide cand vrea el si este englez si acum este inchis

| crendan explică:

Da. asta stiu ca e inchis. dar chiar de o saptamana? e destul de mult timp

| crendan explică:

De unde stii?