| anonim_4396 a întrebat:

Am o presimtire ca am un keylogger in calculator. Intrebarea este cum aflu daca CHIAR am un keylogger?(Este un proces in Windows Task Manager?)

Răspuns Câştigător
| RazerAbyssus a răspuns:

Adica reinstaleaza-ti windowsul cat mai repede!

5 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ia-ti antivirus adevarat:Microsoft Essential Antivirus si baga o scanare(PS:ia multe resurse dar merita)

| YahooMail a răspuns:

A. Il pot instala chiar acum dar vreau sa stiu daca nu e degeaba. Adica sa reinstalez windows care nu are nimic. Eu vreau sa aflu daca am keylogger. Ca daca am il execut pe loctongue

| dariusbocos a răspuns:

Nu ai cum Maine bine iti faci windowsu rapid daca nu ai sa regreti

| YahooMail a răspuns (pentru dariusbocos):

? Nu inteleg ce ai scris acolo.Rescrie iar raspunsul te rog

| RazerAbyssus a răspuns (pentru YahooMail):

Adica reinstaleaza-ti windowsul cat mai repede!

| dariusbocos a răspuns:

Fa Windows repede ca sa nu-ti sparga vreo parola! funda big grin