| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu cartela mea orange, de fiecare data cand o incarc se incarca in contul meu nu cred ci minute si mesaje...eu vreau sa imi schimb minutele cu credit...era undeva unde sa trimiti sms si iti returnau cei 5 euro credit in schimbul celor 2000 min si sms in retea si 70 min sms nationale.

Răspuns Câştigător
| tinapapujik a răspuns:

La 321 cu textul credit

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ai activata o optiune care se activeaza lunar atat timp cat ai credit.
Stai pana dupa ce expira optiunea sau suna la *100# si dezactiveazo, sau la relatii cu clientii pentru mai multe date. Bafta!

| lolipop01 a răspuns:

Suni la *100#(steluta100diez) apoi... dupa aia dai la optiunea 3-oferte si iti alegi de acolo care vrei

| trompeta a răspuns (pentru lolipop01):

Foarte folositor.trebuie sa imi recapat creditul.stiu ca se poate dar nu mai stiu unde sa trimit SMS nu sa imi pun oferte.

| tinapapujik a răspuns (pentru trompeta):

Mersi mult. cred ca la mine te refereai

| Dragos218 a răspuns:

Cand incarci ai grija sa nu incarci direct cu minute.