| marcel12 a întrebat:

Am o problema cu internetul, cand intru pe Internet Explorer, nu vrea sa se conecteze la o pagina, si pe TAB-ul ala de sus, unde poti sa deschizi mai multe pagini de internet imi apare ieframe. dll, si la orice pagina de internet deschid imi scrie "Internet Explorer nu s-a putut conecta la aceasta pagina.". Va rog ajutati-ma, raspuns URGENT.

1 răspuns:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Contacteaza providerul de net si spune-i problema ta.(cel de la care ai tu net)