| Feri a întrebat:

Am o problema cu microffonul si anume : sun pe cineva pe skype/mess etc... iar acea persoana nu ma aude desi eu il aud pe el. Mi-am cumparat un microfon nou fiindca am crezut ca aceasta e problema dar cand l-am montat aceeasi problema. Am incercat la setarile sunetului, am reinstalat placa audio si nimic... Daca aveti vreo sugestie as fi recunoscator big grin!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Probabil nu e configurat bine messengerul/skipeul.Incearca sa vezi.

1 răspuns:
| Johnny29 a răspuns:

Sall.Incearca sa instalezi programu acesta "Vista_Win7_R259" este special pentru microfon. sper ca te-am ajutat