| LexXxuS a întrebat:

Salut, am o tableta cumparata din magazin in cutie si factura, am dat 430lei pe ea. Si sunt nemultumit de ea am niste probleme cu ea.
Pe la 60% baterie tableta se stinge brusc, ce sa fac o fi de la setari, sau sa ma duc cu ea si sa mi-a schimbe sa-mi dea alta care merge?
Si inca o intrebare daca duc tableta inapoi pentru ca are o problema pot sa-mi iau bani inapoi?

Răspuns Câştigător
| AlexBoy88 a răspuns:

Salut, iti recomand sa te duci la garantie si sa spui ce defectiune are celor de acolo si sigur te va lamuri si bineinteles o va repara.
De inapoiat inapoi aici depinde de unde ai cumparat-o.
Bafta!

1 răspuns:
| Otto2014 a răspuns:

Posibil sa fie de la baterie.