| Mihai_Stefan_1988 a întrebat:

am si eu o intrebare am o tableta Samsung galaxy note 10.1 si nu se mai aprinde nu stiu ce are este cumparata de la altex si are garantia 2 ani ea find cumparata acum 11 luni dar am pierdut factura cu altex dar am certificatul de garantie cu stampila de la altex ma pot duce oare la servis?

2 răspunsuri:
| dragos12300 a răspuns:

Daca mergi o sa faca un "control" la ea sa vada ce s-a intamplat si apoi o sa iti zica daca o poate repara pentru ca daca este zgariata sau crapata sa zicem nu ti-o repara garantia pentru ca nu au cum doar daca se arde sau asa ceva. Sper ca te-am ajutat cat de cat

| Adi007 a răspuns:

Daca ai garantia si bonul fiscal o poti duce la ei!