| Iunix a întrebat:

Am descarcat un program antivirus care avea o multime de virusi. unul dintre ei a infectat un servar de la programul „mobogenie„.Nu am putut sa fac nimic decât să șterg servarul și acum nu mai functioneaza „mobogenia„Dacă descarc programul „mobogenie„ de pe net o sa functioneze?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mai bine stai fara mobogenie. in general acest program e nedorit si in multe situatii considerat ca fiind spyware. poti ajunge pana acolo incat sa iti faci windows nefunctional. insa alegerea e a ta. intrebarea mea e :
cine naiba va invata sa instalati asemenea tampenii in calculatoare?

| Iunix explică (pentru gelu1970):

S-a instalat singur când am formatat calculatoru.

| gelu1970 a răspuns (pentru Iunix):

Ceva ai facut rau. instaleaza teamviewer si il remediem.