| Feri a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare : Am un PC mai slabut si vreau sa ii schimb cateva piese, cum ar fi placa video si memoria ram dar nu stiu ce piese sunt compatibile. Daca ati putea sa imi dati un raspuns sa imi spuneti unde sa ma uit sa vad ce performante are PC-ul meu contactati-ma la id acesta : feri_olimpia. Multumiri anticipate!

1 răspuns:
| Paty3 a răspuns:

Eu zic sa mergi cu el la 'reparat' si cei de acolo iti vor da datele necesare.