| Vladut123456 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,cum poti sa fii in publicul unei emisiuni,gen la Ce spun romanii sau Iumor, te duci pur si simplu sau trebuie sa fii invitat sau ceva de genul? A fost cineva vreodata in vreun public?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Este cu bilet ori gratis. De cele mai multe ori te platesc chiar ei.

1 răspuns:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Sunt agentii speciale in cadrul carora te angajezi. In general, la sfarsitul emisiunilor, in dreapta arata informatii, sponsori etc. si "Public asigurat de Agentia x".