| SoRiNaQo a întrebat:

Salutare TPU, sigur v-ati uitat vreodata la IUmor, X factor, Romanii au talent...etc

As vrea sa fac parte din publicul pe care il vedem de obicei la fiecare emisiune, macar odata.

Unde trebuie sa caut? Sau cum trebuie sa ajung acolo?

Ofer funda, multumesc ❤

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contacteaza-le prin site-ul programelor TV sau pe pagina lor de Facebook si pune-le intrebarea.
Daca ai posibilitatea, poti merge si personal sa discuti chiar cu organizatorii.

| octav005 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa apelezi la cei de la PRO TV, MEDIA PRO,