| stefan1994 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Cand intru intr-un meci de league of legends mouse si tastatura nu imi functioneaza. Aveti idee ce sa fac?(am mai incercat cu un joc si la fel nu imi merge)

2 răspunsuri:
| doru10rapid a răspuns:

Reinstaleaza jocul sau fa-ti cont de pe invitatia mea: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=517542dccdf6a594431760

| mady666 a răspuns:

Am avut si eu probleme in lol cu din astea si dupa am jucat un meci in dominion si de atunci imi merg normal rar mai face fite