| djsummer a întrebat:

am si eu o problema..de curand mi-am luat un telefon nou NOKIA C7 si am pus cartela din telefonul vechi in cel nou, am primit un mesaj sa activez internet si mms si eu nu l-am activat..acum numai primesc mesaje normale...imi arata ca a fost livrat dar nu pe Nokia nu imi arata, numai daca opresc telefonul si il aprind din nou mi-l trimite instant cum s-a aprins telefonul. Avetii idee ce sa fac?

1 răspuns:
| melisafdv a răspuns:

Sa activezi MMS si internet nu are nimic deaface cu mesajele normale, este posibil sa fie o problema la telefon in sine, du-l la un specialist.