| Struţuxxl a întrebat:

Salut, am si eu o problema, fratele meu mai mare mi-a dat delete la user si la el(administrator) si'a pus parola. Cum ii pot scoate parola(am windows7). Multumesc. Funda xD

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Daca el e administrator, esti in dezavantaj. Afla parola. Intri in start, dai click pe imaginea aia de sus si apoi o sa iti apara o lista unde sa schimbi parola sau s-o elimini happy

| Struţuxxl explică (pentru sonny89):

Tocmai am zis ca nu stiu parola rolling on the floor)) De faza asta stiam si eu.

| sonny89 a răspuns (pentru Struţuxxl):

Si eu ti-am zis ca trebuie sa o afli. Si apoi o schimbi ca sa nu mai poate el sa intre!

3 răspunsuri:
| Struţuxxl explică:

Tocmai am zis ca nu stiu parola!