| na5ty123 a întrebat:

salut!
am si eu o problema la pc...am windows xp si nu mai am cd cu driver....imi merge netu de la Orange dar daca il soct si imi bag netul de la rds nu imi apare local arena connectionsi imi arata connecting through wan miniport pppoe error 769 cand incerc connect la rds.?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA dublu clik pe iconita de la rds! asa am patit si eu!

| IIDroguletzXDII a răspuns:

Cheama ala de la rds sa til faca ca nu-ti ia mult

| na5ty123 explică (pentru IIDroguletzXDII):

Am sunat la ei si mi-au zis sa imi downloadez driver de la placa de retea si am downloadat un driver cu drivermax si degeaba... cu ce program pot downloada un driver sa se nimereasca